Film „Bóg” bezpłatnie dostępny dla wszystkich widzów

marzec 2022
Film „Bóg” bezpłatnie dostępny dla wszystkich widzów

Film „Bóg” bezpłatnie dostępny dla wszystkich widzów

W okresie Wielkiego Postu mamy okazję do zbliżenia się do Pana Boga rozważając prawdę o Jego życiu, męczeńskiej śmierci i zmartwychwstaniu. W odnowieniu relacji z Stwórcą pomoże nam film „Bóg”, opowiadający o potrzebie oddawania należnej Najświętszemu Sakramentowi czci. Teraz film „Bóg” można oglądać całkowicie bezpłatnie!

 

Jak pisaliśmy niedawno na portalu piotrskarga.pl: W świecie, gdzie dominuje przekaz laicki, zaprzeczający w ogóle istnieniu Pana Boga, przyjście Syna Bożego w Najświętszym Sakramencie jest naszą nadzieją, odbudowuje nas moralnie i daje siłę na podążanie drogą wyznaczoną przez Zbawiciela – Króla całego stworzenia. Film „Bóg” przypomina tę niezmienioną od wieków prawdę – prawdę, której chcą zaprzeczać wojujący ateiści i o której często zapominają ludzie, deklarujący się jako wierzący. Twórcami filmu o wymownym tytule „Bóg”, są redaktor naczelny PCh24.pl Krystian Kratiuk oraz Mateusz Ochman.

 

Film, który powstał w odpowiedzi na laicyzację świata i coraz częstszą negację realnej obecności Jezusa Chrystusa w konsekrowanej Hostii, prowadzi nas ścieżką pokory i właściwego spojrzenia na Najświętszy Sakrament. Jak przyznali sami twórcy filmu, ich intencją było, aby ten wyjątkowy film, rzucał na kolana przed Chrystusem ukrytym w Najświętszym Sakramencie. Skorzystajmy z tej okazji szczególnie w Wielkim Poście i postarajmy się, aby tę produkcję zobaczyło jak najwięcej osób.

 

Niech wkładem każdego z nas w niesienie dobrej nowiny będzie opublikowanie linka do filmu w mediach społecznościowych. Zróbmy w tym ważnym dla chrześcijan czasie przed Wielkanocą to co możemy, aby ten pouczający i wzbogacający wewnętrznie film mogło zobaczyć jak najszersze grono odbiorców.

 

Film „Bóg”, który teraz można oglądać nieodpłatnie, powstał dzięki darczyńcom Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi.