Finał V edycji kampanii „QUIS UT DEUS”

wrzesień 2020
Finał V edycji kampanii „QUIS UT DEUS”

Finał V edycji kampanii „QUIS UT DEUS”

Zakończyła się kolejna edycja internetowej kampanii „QUIS UT DEUS” poświęconej szerzeniu kultu św. Michała Archanioła. Miło nam poinformować, że wzięło w niej udział 860 osób, dzięki czemu grono czcicieli Wodza Niebieskich Zastępów znów się powiększyło. Za wszystkich uczestników naszej akcji 26 września 2020 roku w Sanktuarium św. Michała Archanioła w Monte Sant’Angelo została odprawiona Msza Święta.

Kolejna edycja kampanii „QUIS UT DEUS” to kontynuacja niezwykle udanej inicjatywy z 2013 roku, gdy do 272 tysięcy polskich domów wysłaliśmy pakiet składający się z dużego wizerunku św. Michała Archanioła, zawierającego na odwrocie litanię, obrazka z egzorcyzmem ułożonym przez papieża Leona XIII i broszury poświęconej Wodzowi Niebieskich Zastępów.

Od kilku lat obdarowujemy naszych Korespondentów także broszurą „QUIS UT DEUS” w formie e-booka wraz z zestawem kolorowych tapet, które można ustawić na swoim komputerze, tablecie lub smartfonie i dzięki temu dołączyć do grona osób publicznie szerzących kult św. Michała Archanioła.

W tej edycji do naszej kampanii dołączyło 860 czcicieli św. Michała Archanioła, za których 26 września 2020 roku w Sanktuarium św. Michała Archanioła we włoskim Monte Sant’Angelo została odprawiona Msza Święta.

Miło nam poinformować, że od początku trwania naszej akcji w internecie, wzięło w niej udział już ponad 29 tysięcy osób. Wszystkich zainteresowanych następną edycją kampanii zapraszamy na stronę internetową www.ebook.SwietyMichal.pl.