Niemieckie lewactwo ”broni demokracji” na Węgrzech

2012-03-14 00:00:00
Niemieckie lewactwo ”broni demokracji” na Węgrzech

Każdego roku 15 marca Węgrzy wspominają rozpoczęcie rewolucji 1948 roku. Odbywają się liczne uroczystości państwowe mające upamiętnić krew bohaterów, którzy zginęli w walkach o wolność. Dzień ten zwany jest również dniem marcowej młodzieży. Tradycyjnie w tym dniu Węgrzy noszą trójkolorową kokardkę w barwach narodowych przypiętą do piersi. W tym roku, w trudzie świętowania tego dnia, chcą pomóc niemieckie grupy o charakterze lewackim. Zaczadzone propagandą bojówki, wybierają się nad Dunaj by dać odpór "postępującej tam faszyzacji" życia politycznego. W samych Niemczech też zapowiadane są protesty pod Węgierską ambasadą.

Czym jest niemiecka pomoc i troska o demokrację, mogliśmy się przekonać podczas naszego Święta Niepodległości. Zaproszone przez polski skrajnie lewicowy think-tank bojówki Antify, pokazały, że w "obronie" demokracji nie uznają żadnych granic. Pamiętamy o burdach i niepokojach społecznych w tym dniu, prowokowanych w dużej mierze przez niemieckich lewaków. Tym razem Antifa się nie wybiera, może jeszcze Węgry nie są tak "brunatne" jak Polska?
 
O działaniach i planach lewicy niemieckiej dla "Frondy" mówi prof. Zdzisław Krasnodębski - Z tego, co wiem, 24 marca mają odbyć się manifestacje pod węgierską ambasadą  w Berlinie. Są różne organizacje w Niemczech, które rzekomo "walczą o demokrację"  w tym kraju. Robi to Partia Zielonych, jest również ugrupowanie "Europa Union", które nie jest skrajnie lewicowe i też protestuje. Niektóre ugrupowania wybierają się nawet na Węgry, w dzień narodowego  święta, ale nie znalazłem wśród nich niemieckiej Antify. 
 
Lewica, w krytyce Węgier, posuwa się do absurdalnego protestu przeciwko pokazywaniu sztuki pochodzącej z tego kraju - Niemiecka lewica uważa, że demokracja na Węgrzech jest ograniczana, a ten kraj obecnie postrzega się w złym świetle, krytykując nawet wystawę malarstwa w Budapeszcie, ukazującą historię tego narodu - mówi prof. Krasnodębski.
 

Źródło: fronda.pl
luk
 
Przyjaciele „Przymierza z Maryją” to wspólnota istniejąca przy Stowarzyszeniu Ks. Piotra Skargi od ponad trzech lat. Gromadzi ona najbardziej oddanych Czytelników pisma, którzy w sposób szczególny postanowili pomagać w rozwoju naszego dwumiesięcznika. Ciebie też, Drogi Czytelniku, zapraszamy do tego grona – do rodziny Przyjaciół „Przymierza z Maryją”!
W pierwszy piątek miesiąca lipca, o godzinie 15.00 w Bazylice Bożego Ciała w Krakowie odbędzie się comiesięczna wspólna Modlitwa Różańcowa w intencji Apostołów Fatimy i Przyjaciół „Przymierza z Maryją”.
„Korzenie ruchu obrońców życia w Polsce” - pod takim tytułem w rzeszowskim Klubie „Polonia Christiana” prelekcję wygłosi dr Paweł Momro - jeden z autorów monografii poświęconej działalności społecznej na rzecz prawa do życia w Polsce. Tym razem spotykamy się w sobotnie przedpołudnie w kawiarni Niebo w Mieście. Zapraszamy!
W sobotę 28 czerwca obchodzimy uroczystość Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. To doskonały moment, aby zwrócić się do Matki Bożej z wiarą w to, że na końcu Jej Niepokalane Serce zatriumfuje! Jest to szczególnie ważne dzisiaj, kiedy świat ponownie balansuje na krawędzi globalnego konfliktu...
Apostolat Fatimy jest wspólnotą gromadzącą od 22 lat najbardziej oddanych Przyjaciół i Sympatyków Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi. To m.in. dzięki nim Stowarzyszenie może prowadzić misję budzenia sumień Polaków i szerzenia Orędzia Matki Bożej Fatimskiej. Warto dołączyć do niej zwłaszcza dziś, w uroczystość Bożego Ciała i tym samym dać kolejne świadectwo przywiązania do katolickich wartości.