Wesprzyj nowe studio PCh24TV w Warszawie

listopad 2022
Wesprzyj nowe studio PCh24TV w Warszawie

Wesprzyj nowe studio PCh24TV w Warszawie

Ekipa PCh24TV zostaje bez studia w Warszawie! Mamy tylko trzy miesiące na znalezienie nowego lokalu, w którym będziemy mogli kontynuować działalność naszej internetowej telewizji. Prawda o otaczającym nas świecie, walka o ocalenie cywilizacji chrześcijańskiej oraz obrona polskości i Polski to nasza misja. Dlatego prosimy o pomoc w dalszym wypełnianiu tych zadań i dołożenie najmniejszej nawet „cegiełki” do akcji obrony obecności PCh24.TV w Warszawie.

Studio PCh24.TV – miejsce spotkań


Dzięki naszym Darczyńcom kilka lat temu uruchomiliśmy studio internetowej telewizji w Warszawie. Obecność PCh24TV w Warszawie pozwoliła nam być blisko tych miejsc, gdzie podejmowane są sprawy ważne dla całego kraju – zapraszaliśmy m.in. do naszego studia telewizyjnego gości, którym do Warszawy było blisko i którzy mogli spotykać się z Państwem za pośrednictwem PCh24TV. Wśród naszych i Państwa gości było wielu znanych publicystów i duchownych, stojących po stronie prawdy, wiary i normalności.

Trudna chwila dla PCh24.TV


Wiele programów publicystycznych, wywiadów i materiałów filmowych powstało właśnie dzięki temu, że Przyjaciele naszego Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi wsparli powstanie i rozwój PCh24.TV, która dużo skorzystała na obecności w Warszawie. Teraz przyszłość warszawskiego studia PCh24.TV jest wielką niewiadomą. Dlaczego? Ponieważ budynek zmienia właściciela i w konsekwencji dano nam jedynie trzy miesiące na opuszczenie obecnie zajmowanego lokalu. Ta ciężka dla wydawanego przez Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi portalu decyzja zarządcy budynku wiąże się z koniecznością stworzenia nowego studia.

 

Tymczasem przeniesienie studia i jego urządzenie na nowo to duże wyzwanie, szczególnie w tak krótkim czasie. Tym trudniejsze, że nie mamy na tę chwilę nowej lokalizacji, która dawałaby możliwość rozpoczęcia przeprowadzki. Bez studia w Warszawie nie będziemy mogli w pełni wykorzystać potencjału naszej telewizji internetowej przedstawiać świat takim, jakim jest, bez kłamliwej propagandy i politycznej poprawności.

Wierzymy w pomoc


Mimo tej trudnej sytuacji jesteśmy pewni, że nie możemy zrezygnować z dalszego produkowania programów, dających siłę do walki o normalności i nadzieję, że przeciwstawimy się nawałnicy lewicowo – liberalnej. Od samego początku istnienia Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi poświęciliśmy się też walce o ochronę życia ludzkiego – od poczęcia do naturalnej śmierci.

 

Media prawicowe, konserwatywne i chrześcijańskie wszędzie spotykają się z obstrukcją czy wrogością. Wiemy, że i nam nie będzie łatwo, ale jesteśmy przekonani, że jak zawsze w trudnych chwilach otrzymamy pomoc duchową i materialną, która pozwoli nam nie schodzić z drogi, którą ponad dwadzieścia lat temu – jako Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi – wybraliśmy.

 

Dlatego prosimy Państwa o wsparcie powstania nowego studia i rozwój niezależnej telewizji PCh24.TV. Państwa darowizna jest bezcenna! Każdą złotówkę przeznaczymy na opłacenie kosztów nowego lokalu, wystrój oraz wyposażenie studia w dodatkowy sprzęt nagraniowy!

 

Potrzebujemy Państwa pomocy, aby móc pomagać ludziom i środowiskom w wytrwaniu w wierze i patriotyzmie. Wystarczy kliknąć w poniższu button, aby przejść do strony wsparcia i w prosty oraz bezpieczny sposób przekazać wpłatę.