Ulicami kilkudziesięciu miast Polski przeszły w niedzielę Marsze dla Życia i Rodziny. Kilkadziesiąt tysięcy Polaków manifestowało pragnienie obrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci oraz przywiązanie do tradycyjnych wartości rodzinnych.
Opole pokazało, że opowiada się za obroną życia i rodziny! Pod hasłem „Rodzina receptą na kryzys” ulicami miasta przeszło w niedzielę ok 2 tys. osób w Marszu dla Życia i Rodziny.
Ulicami kilkudziesięciu miast Polski przeszły w niedzielę Marsze dla Życia i Rodziny. Kilkadziesiąt tysięcy Polaków manifestowało pragnienie obrony  życia od poczęcia do naturalnej śmierci oraz przywiązanie do tradycyjnych wartości rodzinnych.
Kalifornijski Senat właśnie zatwierdził ustawę, zabraniającą terapeutycznego leczenia homoseksualizmu u nieletnich. Zdaniem krytyków, nie ma ona względu ani na prawa jednostki, ani rodziny.
  Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z warszawskiego Marszu dla Życia i Rodziny. Zobacz jak tysiące Polaków manifestowało przywiązanie do fundamentalnych wartości chrześcijańskich. 
28 maja w toruńskim Dworze Artusa, w ramach regularnego już cyklu organizowanego przez Klub Polonia Christiana oraz Korporację Akademicką Kujawja, odbyło się spotkanie z Jackiem Kowalskim - poetą, pieśniarzem oraz miłośnikiem kultury staropolskiej. Licznie przybyli torunianie mogli wysłuchać wykładu półśpiewnego o temacie przewodnim: "Sarmacja, sarmatyzm, Polska - stereotypy i rzeczywistość".
W dniach 24-27 maja Apostołowie Fatimy oraz przedstawiciele Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. ks. Piotra Skargi zapalili w portugalskiej Fatimie 55 dużych świec wotywnych. Świece, już tradycyjnie, zapłonęły przed obliczem Matki Bożej Fatimskiej. Wraz z nimi pielgrzymi z Polski złożyli w sanktuarium aż 8240 intencji nadesłanych przez rodaków.
We wtorek przed sądem karnym w Nevers rozpocznie się proces muzułmańskiego małżeństwa, oskarżonego o dokonanie obrzezania czterech córek. Praktyki te, powszechne w  krajach afrykańskich, są zakazane we Francji. Oskarżonym grozi kara 15 lat więzienia.
Portal LifeSite, powołując się na doniesienia indyjskiego dziennika alarmuje: lekarze w jednym z indyjskich miast są tak zdesperowani, by ukryć dowody, świadczące o dokonywaniu przez nich selektywnej aborcji, że szczątki zabitych w łonach kobiet dziewczynek dają psom.
Premier Bawarii Horst Seehofer z CSU żąda odszkodowań dla Niemców, którzy świadczyli pracę przymusową po II Wojnie Światowej. Kto ma je płacić?
... 
6
7
8
9
10
11
12
13
14
...