Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z warszawskiego Marszu dla Życia i Rodziny. Zobacz jak tysiące Polaków manifestowało przywiązanie do fundamentalnych wartości chrześcijańskich. 
28 maja w toruńskim Dworze Artusa, w ramach regularnego już cyklu organizowanego przez Klub Polonia Christiana oraz Korporację Akademicką Kujawja, odbyło się spotkanie z Jackiem Kowalskim - poetą, pieśniarzem oraz miłośnikiem kultury staropolskiej. Licznie przybyli torunianie mogli wysłuchać wykładu półśpiewnego o temacie przewodnim: "Sarmacja, sarmatyzm, Polska - stereotypy i rzeczywistość".
W dniach 24-27 maja Apostołowie Fatimy oraz przedstawiciele Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. ks. Piotra Skargi zapalili w portugalskiej Fatimie 55 dużych świec wotywnych. Świece, już tradycyjnie, zapłonęły przed obliczem Matki Bożej Fatimskiej. Wraz z nimi pielgrzymi z Polski złożyli w sanktuarium aż 8240 intencji nadesłanych przez rodaków.
We wtorek przed sądem karnym w Nevers rozpocznie się proces muzułmańskiego małżeństwa, oskarżonego o dokonanie obrzezania czterech córek. Praktyki te, powszechne w  krajach afrykańskich, są zakazane we Francji. Oskarżonym grozi kara 15 lat więzienia.
Portal LifeSite, powołując się na doniesienia indyjskiego dziennika alarmuje: lekarze w jednym z indyjskich miast są tak zdesperowani, by ukryć dowody, świadczące o dokonywaniu przez nich selektywnej aborcji, że szczątki zabitych w łonach kobiet dziewczynek dają psom.
Premier Bawarii Horst Seehofer z CSU żąda odszkodowań dla Niemców, którzy świadczyli pracę przymusową po II Wojnie Światowej. Kto ma je płacić?
Rząd premiera Donalda Tuska za nic ma parlament i polską konstytucję. Bez wiedzy posłów zgodził się bowiem na ratyfikację protokołu irlandzkiego, który zmienia Traktat Lizboński. To nie pierwsze takie działanie rządu. 
Jedna trzecia z 189 tys. 574 aborcji dokonanych w 2010 roku na terenie Wielkiej Brytanii i Walii to tzw. aborcje wielokrotne. Oficjalne dane podane przez państwową służbę zdrowia (NHS) są szczególnie szokujące w przypadku aborcji wśród nastolatek.
Szef Naczelnej Rady Lekarskiej Maciej Hamankiewicz poradził pacjentom, by wykupili leki refundowane tak, aby mieć zapas na trzy miesiące. 
W wywiadzie udzielonym tygodnikowi „Uważam Rze” minister sprawiedliwości i polityk Platformy Obywatelskiej, Jarosław Gowin stwierdził, że nie rozumie decyzji KRRiT, która odmówiła przyznania telewizji Trwam miejsca na multipleksie.
... 
6
7
8
9
10
11
12
13
14
...