Stanowczy protest przeciwko przyznaniu najwyższego odznaczenia australijskiego kontrowersyjnemu bioetykowi, Peterowi Singerowi wyrazili obrońcy życia, etycy i publicyści. Jest on znany z promowania dzieciobójstwa i eutanazji, zaś zdaniem arcybiskupa Melbourne, Denisa Harta, jest on „najbardziej haniebnym ambasadorem śmierci”. Wykładowca bioetyki na Uniwersytecie Princeton otrzymał Companion of the Order of Australia za „wybitne zasługi w służbie Australii i całej ludzkości”.
Poznański Klub „Polonia Christiana” zorganizował spotkanie z prof. Zbigniewem Jacyną-Onyszkiewiczem. Wygłosił on wykład zatytułowany „Wojujący ateizm i jego pseudonaukowe roszczenia”.  
Mieszkańcy Nowego Sącza zorganizowali we wtorek pikietę, przeciwko wizycie w ich mieście Marii Czubaszek, która w skandaliczny sposób promuje zabijanie nienarodzonych. Obrońcy życia pokazali zebranym prawdę na temat aborcji.Marię Czubaszek na spotkanie autorskie zaprosiła Sądecka Biblioteka Publiczna. W jednej z sądeckich szkół ponadgimnazjalnych wisiał specyficzny plakat informacyjny o spotkaniu z P. Czubaszek – tłumaczy w rozmowie z PCh24 Wiesław Prostko, członek Fundacji Pro i koordynator akcji w Nowym Sączu.
Radykalna bojówka islamska zajęła i sprofanowała katolicki kościół melchicki św. Eliasza w syryjskiej miejscowości Qusayr, położonej w pobliżu miasta Homs. Napastnicy wyważyli drzwi do świątyni, bili w dzwony i ośmieszali święte przedmioty – relacjonuje Radio Watykańskie.
Przed wczorajszym meczem Polska – Rosja doszło do zamieszek na ulicach Warszawy. Władze stolicy postanowiły uwolnić się od odpowiedzialności za wszelkie incydenty i prowokacje zanim kibice ze wschodu przyjechali nad Wisłę.
Szczere wyznanie napastnika reprezentacji Polski! Do akcji „Nie wstydzę się Jezusa” dołączył typowany na gwiazdę rozpoczynającego się turnieju Euro 2012 – Robert Lewandowski. Najlepszy polski piłkarz bez kompleksów mówi o znaczeniu wiary w jego życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym.
Wydarzenia jakie rozegrały się przed meczem polskiej reprezentacji z Rosją stały się tematem numer jeden w rosyjskiej prasie. Dużo mniej miejsca gazety poświęcają samemu meczowi.
Każda akcja Warszawy będąca odpowiedzią na represje rządu Aleksandra Łukaszenki wobec opozycji białoruskiej wywołuje siłą rzeczy reakcję ze strony Mińska. Kto płaci cenę na Białorusi za działania Warszawy wymierzone przeciw Łukaszence? W ramach odwetu władze białoruskie z reguły uderzają nie tylko w opozycjonistów, ale również w mniejszość polską - pisze na łamach "Naszego Dziennika" Robert Wyszyński z Instytutu Socjologii UW.
Przed takim "wyborem" stanęła Chinka Cao Ruyi, która jest w piątym miesiącu ciąży. Władze Państwa Środka, realizując politykę „jednego dziecka” chcą zabić jej nienarodzoną pociechę. By ochronić swoje dziecko zostało jej jedno wyjście: zapłacić ekstremalnie wysoką karę grzywny. 
W kaplicy wojskowej, w bazie Fort Polk w Luizjanie, odbyła się pierwsza homo-ceremonia „ślubna” dwóch lesbijek. Dwaj republikańscy kongresmeni i organizacja zrzeszająca kapelanów wojskowych,zdecydowanie potępili to zdarzenie.
... 
4
5
6
7
8
9
10
11
12
...