Finał IV edycji kampanii „QUIS UT DEUS”

marzec 2020
Finał IV edycji kampanii „QUIS UT DEUS”

Finał IV edycji kampanii „QUIS UT DEUS”

Zakończyła się kolejna edycja internetowej kampanii „QUIS UT DEUS” poświęconej szerzeniu kultu św. Michała Archanioła. Miło nam poinformować, że wzięło w niej udział aż 4590 osób, dzięki czemu grono czcicieli Wodza Niebieskich Zastępów znów się powiększyło. Za wszystkich uczestników naszej akcji 25 marca w Sanktuarium św. Michała Archanioła w Monte Sant’Angelo została odprawiona Msza Święta.

Kolejna edycja kampanii „QUIS UT DEUS” to kontynuacja niezwykle udanej inicjatywy z 2013 roku, gdy do 272 tysięcy polskich domów wysłaliśmy pakiet składający się z dużego wizerunku św. Michała Archanioła, zawierającego na odwrocie litanię, obrazka z egzorcyzmem ułożonym przez papieża Leona XIII i broszury poświęconej Wodzowi Niebieskich Zastępów.

Od kilku lat obdarowujemy naszych Korespondentów także broszurą „QUIS UT DEUS” w formie e-booka wraz z zestawem kolorowych tapet, które można ustawić na swoim komputerze, tablecie lub smartfonie i dzięki temu dołączyć do grona osób publicznie szerzących kult św. Michała Archanioła.

W tej edycji do naszej kampanii dołączyło aż 4590 czcicieli św. Michała Archanioła, za których 25 marca w Sanktuarium św. Michała Archanioła we włoskim Monte Sant’Angelo została odprawiona Msza Święta.

Miło nam poinformować, że od początku trwania naszej akcji w internecie, wzięło w niej udział już ponad 27 tysięcy osób. Wszystkich zainteresowanych następną edycją kampanii zapraszamy na stronę internetową www.ebook.SwietyMichal.pl.