Działacze katoliccy, których łączy zaangażowanie w inicjatywy społeczne i modlitewne, takie jak Marsze w obronie św. Jana Pawła II, czy też Marsze Dla Życia i Rodziny, przyjęli wspólny dokument w formie apelu do wszystkich rodaków. Pod wezwaniem podpisał się również przedstawiciel naszej organizacji. Publikujemy pełną treść apelu wraz z opisem nowej inicjatywy modlitewnej, podjętej przez jego autorów.
Nasz Klub w Przeworsku zaprasza na ciekawe wydarzenie! Przywracamy pamięć o wielkim biskupie, Polaku i patriocie - abp. Zbigniewie Szczęsnym Felińskim. Naszym prelegentem będzie Jacek Kotula. Wstęp wolny!
Kobietom i lekarzom w klinikach aborcyjnych rozdaje medaliki i róże, modli się o ocalenie dzieci skazywanych na zabicie przez rodziców i medyków. Za te „winy” przesiedziała w więzieniu już kilka lat, ale nie zamierza ustępować w walce o obronę życia poczętego. O bohaterskiej walce kanadyjskiej działaczki Mary Wagner opowiadać będzie znany działacz pro-life Jacek Kotula, który dwukrotnie gościł Mary Wagner w Polsce. Kluby „Polonia Christiana” zapraszają do Łańcuta (4 lutego) i Sarzyny (24 lutego).
9 października 1977 roku papież Paweł VI kanonizował ojca Szarbela, zmarłego w Wigilię 1898 r. duchownego maronickiego, mnicha i pustelnika, świętego Kościoła Katolickiego, znanego z licznych uzdrowień. Na spotkaniach prowadzonych w obecności relikwii św. Szarbela, zorganizowanych w Jaśle i w Hyżnem, o życiu świętego opowie działacz katolicki Jacek Kotula.
Klub "Polonia Christiana" zaprasza na spotkanie ze współtwórcą i obecnym prezesem Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris - mecenasem Jerzym Kwaśniewskim. Już w najbliższy czwartek 1 lutego będziemy mówić o fundamentalnych zagrożeniach dla życia, rodziny i niepodległości, jakie nadciągają w roku 2024. Zachęcamy do przybycia i prosimy o powiadomienie Państwa znajomych.
To nie będzie zwyczajne spotkanie Klubu „Polonia Christiana”, ani też następny odcinek popularnego wśród widzów PCh24TV cyklu „Prawy Prosty”. Mamy coś więcej: zapraszamy Państwa na wydarzenie specjalne, jakim będzie podsumowanie roku 2023 w wykonaniu najlepszych publicystów katolickich i konserwatywnych. Już 1 lutego w Krakowie!
W dobie walki ateistów z prawdą o pochodzeniu człowieka spotkanie z o. dr. Michałem Chaberkiem w Szczecinie będzie wyjątkową okazją do poznania spójności nauki i wiary. Przykłady wielu naukowców, badających pochodzenie ludzkiej istoty, pokazują, że religijna wykładnia pojawienia się człowieka na Ziemi jest jak najbardziej zgodna z współczesnymi osiągnięciami i odkryciami nauk przyrodniczych. Zapraszamy na spotkanie Klubu „Polonia Christiana” pt. „Czy katolik może być ewolucjonistą?" - już w czwartek 25 stycznia br.
Ciekawe wydarzenie w Sanoku! Klub „Polonia Christiana” zaprasza do Młodzieżowego Domu Kultury na spotkanie poświęcone postaci św. abpa Zbigniewa Szczęsnego Felińskiego. Naszym prelegentem będzie Jacek Kotula. Wstęp wolny!
... 
2
3
4
5
6
7
8
9
10
...