Od zarazy wybaw nas Panie!

czerwiec 2020
Od zarazy wybaw nas Panie!

Od zarazy wybaw nas Panie!

Epidemia koronawirusa bardzo mocno zmieniła sytuację społeczno-gospodarczą w wielu zakątkach świata, także w Polsce. Jednak ludzkość od tysięcy lat boryka się z problemami powracających, masowych, śmiertelnych chorób i w takich sytuacjach zawsze zwracała się do Jedynego Boga za wstawiennictwem Maryi oraz świętych, aby uprosić odejście nękającej zarazy. O tych trudnych kartach w historii świata opowiada nasz najnowszy e-book „Od zarazy wybaw nas Panie!”, który zupełnie bezpłatnie można pobrać na stronie www.wybawnas.pl.

„Od zarazy wybaw nas Panie!” to niezwykle wartościowa publikacja, która opowiada o licznych epidemiach, które na przestrzeni tysięcy lat trapiły ludzkość. Nasi autorzy w bardzo ciekawy sposób przedstawili, jakie były przyczyny rozprzestrzeniania się epidemii oraz jak ludzie próbowali z nimi walczyć, zarówno na płaszczyźnie medycznej, jak i duchowej.

Ten e-book daje także szerszy ogląd na rolę Kościoła, Matki Bożej i świętych w zwalczaniu wszelkiej zarazy. Znajdują się w nim m.in. informacje o wizerunkach Matki Bożej, przed którymi modlili się katolicy, prosząc o wybawienie od „morowego powietrza”, jak chorymi opiekował się krakowski święty, Szymon z Lipnicy czy kim była św. Korona.

Za wszystkich uczestników tej akcji została odprawiona Msza Święta, w dniu wspomnienia świętego Szymona z Lipnicy, 18 lipca 2020 r. o godzinie 17:00 w Bazylice Bożego Ciała w Krakowie.

Aby otrzymać e-book „Od zarazy wybaw nas Panie!”, wystarczy odwiedzić stronę internetową www.wybawnas.pl i wypełnić formularz zamówieniowy.