Tysiące polskich rodzin mogą oddać się nieustającej pomocy Matki Bożej!

wrzesień 2022
Tysiące polskich rodzin mogą oddać się nieustającej pomocy Matki Bożej!

Tysiące polskich rodzin mogą oddać się nieustającej pomocy Matki Bożej!

236 000 – aż tyle polskich rodzin otrzymało na początku września wyjątkową szansę bliższego poznania wizerunku Matki Bożej Nieustającej Pomocy i oddania się Jej w opiekę. Naszym Przyjaciołom wysłaliśmy atrakcyjne pakiety, na które składa się: broszura opisująca historię i kult ikony Matki Bożej Nieostającej Pomocy, duży obrazek z tym świętym wizerunkiem oraz karta na prośby i podziękowania do naszej Najświętszej Matki, które w imieniu każdego chętnego zawieziemy do Rzymu!

8 września obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. To idealna okazja, aby przybliżyć Polakom najsłynniejszy wizerunek maryjny na świecie, jakim jest słynąca cudami ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z broszury, którą nasi Przyjaciele znaleźli w przesyłkach, można się dowiedzieć m.in. jak powstał i jakimi drogami toczyła się niesamowita historia tego obrazu, jakie cuda są mu przypisywane, czy też co oznaczają poszczególne elementy ikony. Na końcu tradycyjnie dołączyliśmy modlitwy, które pomogą skutecznej zwracać się do Maryi w tym świętym wizerunku w naszych potrzebach duszy i ciała.

Duży obrazek, w formacie A5, przedstawiający wierną kopię ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy, będzie idealnym pośrednikiem tej modlitwy. Natomiast na specjalnej karcie nasi Przyjaciele będą mogli zapisać swoje podziękowania i prośby do Maryi, które w ich imieniu zawieziemy do Rzymu, przed cudowny obraz w kościele św. Alfonsa Liguoriego. 

Matko Boża Nieustającej Pomocy, wstawiaj się za nami!