Nasze kampanie
 
W Casci, Nursji i Forli...

23  października zwieńczyliśmy Mszą Świętą kolejną już akcję mającą na celu propagowanie kultu św. Rity. Wszystkie sprawy powierzone przez naszych Przyjaciół na specjalnych kartach, które otrzymali oni razem z książką o pobożnej mniszce, złożyliśmy u grobu św. Rity we włoskiej Cascii. W jej sanktuarium została odprawiona Najświętsza Ofiara za 374 uczestników kampanii.
Następnego dnia, również w słonecznej Italii, była sprawowana kolejna Msza św. za naszych Darczyńców. W Nursji, w klasztorze Benedyktynów (odbudowywanym po trzęsieniu ziemi z 2016 roku), powierzono wszystkie sprawy 53 uczestników kampanii, którzy zdecydowali się odesłać wypełnione karty na prośby i podziękowania dołączone do zamówionej książki i medalika z wizerunkiem tego patrona Europy.
Wreszcie 25 października we włoskim Forli została odprawiona Msza Święta za Przyjaciół Stowarzyszenia, którzy odpowiedzieli na wezwanie do złożenia swoich próśb i podziękowań św. Peregrynowi Laziosiemu. Aż 209 polskich katolików ofiarowało swoje sprawy temu wielkiemu uzdrowicielowi, co oznacza, że ten święty, do niedawna prawie w ogóle nieznany w Polsce, dzięki kampaniom Stowarzyszenia staje się coraz bardziej popularny nad Wisłą.