Nasze kampanie
 
Ważne produkcje filmowe

Ostatni czas jest bardzo intensywny dla telewizji internetowej PCh24.tv! Sztandarowym projektem naszych filmowców stał się serial pt. Władcy świata, poświęcony najsłynniejszym i najbogatszym ludziom na świecie, którzy snują mroczne plany urządzenia życia na Ziemi na nowo… Bohaterem pierwszego odcinka serialu będzie Bill Gates, multimilioner, który obok głoszenia pięknych haseł hołduje antychrześcijańskim ideom. Ponieważ nowy projekt PCh24.tv jest wyjątkowo ambitny i bezkompromisowy, szczególnie teraz potrzebujemy wsparcia naszych Darczyńców! Dlatego bardzo prosimy o pomoc finansową, której można udzielić poprzez stronę: PCh24.tv/wladcy-swiata.

Na pewno pamiętają Państwo nasz film pt. Miłosierdzie, przypominający wielką tajemnicę objawioną światu za pośrednictwem św. s. Faustyny. Teraz tworzona jest wersja anglojęzyczna tego filmu. To niezwykle ważne, aby Boże Miłosierdzie promieniowało na zlaicyzowany świat. Jesteśmy do tego zobowiązani jako naród, którym Bóg posłużył się, by objawić Swoje Miłosierdzie! Tłumaczenie filmu Miłosierdzie można wesprzeć na stronie: ­dlanasicalegoswiata.pl.

Kanał PCh24.TV ponownie zablokowany!

13 września z oburzeniem przyjęliśmy decyzję portalu YouTube o tygodniowej blokadzie kanału naszego portalu PCh24.tv na tej platformie. Powodem decyzji okazały się – jak poprzednio – nieopublikowane materiały robocze, tym razem przygotowywane na potrzeby opisywanego powyżej nowego serialu Władcy świata, a konkretnie odcinka o Billu Gatesie. Ten akt cenzury prewencyjnej, mający nas zniechęcić do ujawniana prawdy o możnych tego świata, pokazuje tylko, jak ważne zadanie stoi przed nami. Nie ugniemy się i będziemy dalej pokazywać niewygodną prawdę!