Nasze kampanie
 
Wielki Tydzień w sanktuariach francuskich

Podczas Wielkiego Postu chłopcy działający w sekcjach Lepanto i Krucjata pielgrzymowali do kilku francuskich sanktuariów. Wyjazd możliwy był dzięki pomocy francuskiego Stowarzyszenia TFP.
Najważniejszym wydarzeniem pielgrzymki było uczczenie Relikwii Korony Cierniowej, która znajduje się w paryskiej katedrze Notre Dame. Niezwykłym przeżyciem dla wszystkich uczestników było ucałowanie relikwii podczas jej piątkowego wystawienia.
Innego dnia młodzież modliła się w kaplicy przy Rue du Bac w Paryżu, gdzie ponad 150 lat temu Matka Boża objawiła Cudowny Medalik świętej Katarzynie Laboure. Ciało świętej w cudowny sposób nie uległo rozkładowi. Znajduje się tam w szklanej trumnie umieszczonej obok ołtarza. Kolejnym punktem na trasie pielgrzymki była wizyta w Lisieux, mieście św. Tereski od Dzieciątka Jezus. Pielgrzymi zwiedzili rodzinny dom Małej Tereski oraz karmel, w którym żyła, cierpiała, i gdzie znajdują się jej relikwie.
Niewątpliwą atrakcją było również zwiedzanie Paryża oraz średniowiecznej posiadłości Templariuszy w Arville. Czas wolny wypełniały dyskusje i prelekcje zorganizowane przez wykładowców ze Stowarzyszenia Obrony Tradycji, Rodziny i Własności (TFP).