Nasze kampanie
 
Konkurs fotograficzny „365 dni z Maryją" rozstrzygnięty!

Znamy już laureatów naszego konkursu fotograficznego. Otrzymaliśmy ponad 100 prac, których poziom okazał się bardzo wysoki. Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział. Jury konkursu, zgodnie z kryteriami zapisanymi w regulaminie, wybrało zwycięzcę. Jest nim pan Adam Mamok z Bierunia na Śląsku, który w nagrodę uda się w październiku br. na pielgrzymkę do fatimy. Gratulujemy!

 

Ponadto przyznano wyróżnienia nagrodzone figurami Najświętszego Serca Pana Jezusa, krucyfiksami, różańcami oraz książkami. Wyróżnienia I stopnia otrzymali: Łucja Małkiewicz, Krzysztof Grzesiak, Michał Mierzejewski, Leszek Stokłosa i Rafał Olszta. Wyróżnienia II stopnia przypadły: Aleksandrze Noyszewskiej, Bernadecie Michnie, Katarzynie Szabłowskiej, Edycie Bednarczyk oraz Annie Lendzion. Wyróżnieniem III stopnia natomiast nagrodzono: Adama Falkowskiego, Elżbietę Kwidzyńską, Daniela Salawę, Janinę Janas, Grzegorza Koślińskiego, Michała Rowickiego, Karolinę Kopacz i Marię Cwalinę.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Gratulujemy zwycięzcy i wyróżnionym. Najlepsze nagrodzone prace zostaną opublikowane w kalendarzu „365 Dni Z Maryją” na rok 2013, który zaczniemy rozprowadzać w listopadzie bieżącego roku. Już teraz jednak przedstawiamy nagrodzone prace zwycięzcy.